Movies
Ratings
91
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5