Titles you rated
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0