Movies
Ratings
57
La La LandRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.5