Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5