Movies
Ratings
519
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
EraserRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
Æon FluxRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
StealthRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 3.5