Titles you rated
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
UsRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
VenomRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0