Movies
Ratings
53
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.0
Love UntangledRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.5- VirusRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0