Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5