Series
Ratings
23
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0- 주관식당Rated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 0.5- GintamaRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- おせんRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5