Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Paradox Live The AnimationRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Lovely HorriblyRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5