Movies
Ratings
500
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FightingRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
DoomRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
AltitudeRated ★ 3.0