Movies
Ratings
105
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0