Movies
Ratings
384
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Casino RaidersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
UndoRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.0