Movies
Ratings
158
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
OseamRated ★ 2.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.5