Series
Ratings
67
My MisterRated ★ 0.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 4.0