Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
The Gray ManRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 1.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5