Movies
Ratings
465
The Blind SideRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0