Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.0