Series
Ratings
91
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Real GirlRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5