Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0