Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0