Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 1.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 1.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0