Titles you rated
The Plan ManRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0