Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5