Titles you rated
MatildaRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0