Movies
Ratings
58
Marine BoyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5