Titles you rated
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0
AntzRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5