Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0