Titles you rated
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost and FoundRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0