Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Yorushika LIVE 2024 [ZENSE]Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5