Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0