Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
HometownRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
GodlessRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0