Series
Ratings
61
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5