Titles you rated
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0