Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 5.0