Movies
Ratings
373
Past LivesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.0
The Woman KingRated ★ 4.5
A hot roofRated ★ 4.5- 고백Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
HeartRated ★ 3.5- The Kiss manRated ★ 3.0
- A DreamRated ★ 3.5
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 3.5- TwentyRated ★ 4.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 4.0
Romance JoeRated ★ 3.0- Now PlayingRated ★ 3.0