Movies
Ratings
830 HelplessRated ★ 4.0 HelplessRated ★ 4.0
 Wreck-It RalphRated ★ 4.0 Wreck-It RalphRated ★ 4.0
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Midnight RunnersRated ★ 3.5 Midnight RunnersRated ★ 3.5
 BeginnersRated ★ 4.0 BeginnersRated ★ 4.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 PaddingtonRated ★ 2.5 PaddingtonRated ★ 2.5
 Attila MarcelRated ★ 4.0 Attila MarcelRated ★ 4.0
 Manchester by the SeaRated ★ 4.0 Manchester by the SeaRated ★ 4.0
 Blue ValentineRated ★ 4.0 Blue ValentineRated ★ 4.0
 Call Me by Your NameRated ★ 4.0 Call Me by Your NameRated ★ 4.0
 AtonementRated ★ 4.0 AtonementRated ★ 4.0
 BoyhoodRated ★ 4.0 BoyhoodRated ★ 4.0
 Despicable MeRated ★ 4.0 Despicable MeRated ★ 4.0
 AquamanRated ★ 3.0 AquamanRated ★ 3.0
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5 The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
 DefaultRated ★ 3.5 DefaultRated ★ 3.5
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
 EnemyRated ★ 3.5 EnemyRated ★ 3.5