Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0