Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 3.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5