Movies
Ratings
434
The BrutalistRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Man Who Shot Liberty ValanceRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5