Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5