Movies
Ratings
225
Gone with the WindRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 4.0
SickoRated ★ 0.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
American History XRated ★ 3.5
Crimson TideRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.5