Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5