Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5