Movies
Ratings
406
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.0
The Painted VeilRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
FailanRated ★ 1.0
Us and ThemRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0