Titles you rated
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5