Titles you rated
The MachinistRated ★ 3.5
Howling IV: The Original NightmareRated ★ 1.0
The HowlingRated ★ 3.0
Ginger Snaps Back: The BeginningRated ★ 2.0
Ginger Snaps 2: UnleashedRated ★ 2.5
Ginger SnapsRated ★ 4.0
ScroogedRated ★ 3.0
KingpinRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
What About Bob?Rated ★ 3.5
The Great OutdoorsRated ★ 3.0
Planes, Trains and AutomobilesRated ★ 4.5
Uncle BuckRated ★ 3.5
Jaws 2Rated ★ 2.5
Jaws: The RevengeRated ★ 0.5
Jaws 3-DRated ★ 1.0
InstinctRated ★ 3.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
The Big BossRated ★ 3.0
KickboxerRated ★ 2.0