Titles you rated
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Ikinari! Ougon DensetsuRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5