Movies
Ratings
513
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
SisterRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
BirthdayRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5