Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0